PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chaloupka - Kořenov

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází v obci Kořenov ve směru na Harrachov, na pomezí Jizerských hor a Krkonoš. Autobusová zastávka Kořenov vzdálena cca 5 min chůze. Vlaková zastávka Kořenov vzdálena cca 2km. Parkování na pozemku pro 3 auta. (za svodidly vedle hlavní komunikace)
Vybavení a služby
Hostům nabízíme ubytování ve stylové, roubené, horské chalupě. Objekt je kompletně zařízený. V přízemí se nachází vstupní chodba, obývací-společenská místnost s kuchyňským koutem (2x lednice, mrazák, čtyřplotýnkový el. vařič, mikrovlnná trouba, pečící a smažící pánev, rychlovar. konvice, gril, překapávač atd.). Pohodlné posezení pro plně obsazenou chalupu, TV-kabel, Hifi. Dále se v tomto podlaží nachází jeden 4 lůžkový pokoj s TV - kabel a koupelna (sprchový kout, umyvadlo a WC ). V prvním patře jsou dva 4-lůžkové pokoje a koupelna ( sprchový kout, umyvadlo a WC). V letních i zimních měsících příjemné posezení u venkovního krbu, pinpongový stůl. Bezplatné WiFi.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Nejbližší 3 lyžařské vleky přímo v obci Kořenov. Dále Harrachov – Čerťák a Rýžoviště 4km, Ski areál U čápa, Příchovice - 3km, nový areál Rejdice 5km, Desná – Černá Říčka 4km, Paseky nad Jizerou, Rokytnice nad Jizerou, Tanvaldský Špičák vše v dosahu cca 10km. Autobusová zastávka do Harrachova vzdálena 5min od chalupy. Krásné tratě pro běžkaře, napojení na Jizerskou magistrálu. Místo vhodné pro cykloturistiku i pěší turistiku, houbaření, koupání – přehrada a krytý bazén v Jablonci nad Nisou, aquapark Babylon v Liberci, koupaliště v Tanvaldu. Bowling v Kořenově, minigolf v Příchovicích. Tipy na výlet – Mumlavské vodopády, rozhledna Štěpánka, osada Jizerka. Zoologická a botanická zahrada v Liberci atd.